Canon

Skontaktuj się z nami

+48 61 853 44 44

Email: infolinia@quadra-net.com

Godziny pracy: Pn-Pt od 9.00 do 17.00

DRUKARKI CANON

Canon to wiodący dostawca drukarek atramentowych i profesjonalnych drukarek dla biznesu i użytkowników. Drukarki są niezbędne w codziennych funkcjonowaniu w biurze dla pracowników.  Serwis sprzętów Canon zajmie się uszkodzonym urządzeniem, nawet jeśli usterka wydaje się bardzo poważna.

Serwis urządzeń CANON – oferta dla firm i klientów indywidualnych

Jesteśmy firmą, która od wielu lat naprawia drukarki wielu marek, w tym także Canon. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, wykwalifikowaną kadrę i wieloletnie doświadczenie co pozwala na szybką oraz rzetelną naprawę urządzeń, dbając o Państwa zadowolenie

 

Serwis drukarek Canon wykonuje szczegółową ekspertyzę z wyceną kosztów naprawy. Jeżeli nie będzie ona możliwa lub nieopłacalna, poinformujemy Państwa o tym fakcie. Wiemy jak trudna jest każda chwila w biurze bez drukarki, dlatego diagnostykę wykonujemy niezrównanie szybko.

 

 

APARATY CYFROWE / LUSTRZANKI CANON

 

Canon to wiodący dostawca aparatów cyfrowych i lustrzanek cyfrowych. Sprzęty te często wykorzystywane są w biurze przez pracowników.  Serwis sprzętów Canon zajmie się uszkodzonym urządzeniem, nawet jeśli usterka wydaje się bardzo poważna.

Serwis urządzeń CANON

Jesteśmy firmą, która od wielu lat naprawia aparaty cyfrowe wielu marek, w tym także Canon. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, wykwalifikowaną kadrę i wieloletnie doświadczenie co pozwala na szybką oraz rzetelną naprawę urządzeń, dbając o Państwa zadowolenie

 

Serwis aparatów cyfrowych Canon wykonuje szczegółową ekspertyzę z wyceną kosztów naprawy. Jeżeli nie będzie ona możliwa lub nieopłacalna, poinformujemy Państwa o tym fakcie.

Serwisowane marki

Zapraszamy do kontaktu, przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę: