Grundig

Skontaktuj się z nami

+48 61 853 44 44

Email: infolinia@quadra-net.com

Godziny pracy: Pn-Pt od 9.00 do 17.00

AGD Grundig

Urządzenia AGD są niezbędne w codziennym funkcjonowaniu, nie tylko dla domowników, ale również pracowników.  Serwis sprzętów AGD Grundig zajmie się uszkodzonym urządzeniem, nawet jeśli usterka wydaje się bardzo poważna.

 

Serwis sprzętów AGD Grundig – oferta dla firm i klientów indywidualnych

Jesteśmy firmą, która od wielu lat naprawia sprzęty AGD wielu marek, w tym także Grundig. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, wykwalifikowaną kadrę i wieloletnie doświadczenie co pozwala na szybką oraz rzetelną naprawę urządzeń, dbając o Państwa zadowolenie.

 

Zajmujemy się naprawą:

  • Lodówek Grundig
  • Pralek Grundig
  • Piekarników Grundig
  • Zmywarek Grundig
  • Płyty grzewczych Grundig
  • Kuchenek mikrofalowych Grundig
  • Małego AGD

Serwis sprzętów AGD Grundig odbierze z firmy uszkodzony sprzęt, a po naprawie dostarczy go pod same drzwi. Diagnostyka sprzętu przebiega niezwykle szybko, często jest możliwa na miejscu. Korzystamy z części zamiennych i podzespołów najwyższej jakości, dzięki czemu dajemy Państwu pewność, że naprawa przyniesie oczekiwany skutek.

 

 

SPRZĘT AUDIO Grundig

Grundig posiada szeroką gamę urządzeń audio wykorzystywanych zarówno w domostwach jak i biurach. Serwis audio Grundig zajmie się uszkodzonym sprzętem, nawet jeśli usterka wydaje się bardzo poważna.

Serwis urządzeń audio Grundig – oferta dla firm i klientów indywidualnych

Jesteśmy firmą, która od wielu lat naprawia urządzenia wielu marek, w tym także Grundig. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, wykwalifikowaną kadrę i wieloletnie doświadczenie co pozwala na szybką oraz rzetelną naprawę urządzeń, dbając o Państwa zadowolenie.

Zajmujemy się naprawą:

– odtwarzaczy DVD
– soundbarów
– głośników
– radioodbiorników
– mikrowieży
i innych

Diagnostyka sprzętu przebiega niezwykle szybko, często jest możliwa na miejscu. Korzystamy z części zamiennych i podzespołów najwyższej jakości, dzięki czemu dajemy Państwu pewność, że naprawa przyniesie oczekiwany skutek.

 

TELEWIZORY Grundig

Telewizory Grundig to elegancki design, który sprawia, że są chętnie kupowane przez pracodawców. Pomimo tych zalet, urządzenie to może ulec usterce. Serwis Telewizorów Grundig zajmie się uszkodzonym sprzętem, nawet jeśli usterka wydaje się bardzo poważna.

Serwis telewizorów marki Grundig – oferta dla firm i klientów indywidualnych

Jesteśmy firmą, która od wielu lat naprawia telewizory wielu marek, w tym także Grundig. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, wykwalifikowaną kadrę i wieloletnie doświadczenie co pozwala na szybką oraz rzetelną naprawę urządzeń, dbając o Państwa zadowolenie.

Zajmujemy się naprawą:

– złączy HDMI i USB oraz uszkodzonymi gniazdami zasilania
– matryc
– restartujących się lub nie załączających się telewizorów

 

Serwis telewizorów Grundig odbierze z firmy uszkodzony sprzęt, a po naprawie dostarczy go pod same drzwi. Diagnostyka sprzętu przebiega niezwykle szybko, często jest możliwa na miejscu. Korzystamy z części zamiennych i podzespołów najwyższej jakości, dzięki czemu dajemy Państwu pewność, że naprawa przyniesie oczekiwany skutek.

Serwisowane marki

Zapraszamy do kontaktu, przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę: