Manta

Skontaktuj się z nami

+48 61 853 44 44

Email: infolinia@quadra-net.com

Godziny pracy: Pn-Pt od 9.00 do 17.00

AGD MANTA

Urządzenia AGD MANTA charakteryzują się niską ceną i bardzo dobrą jakością urządzeń. Użytkowane są nie tylko w gospodarstwach domowych ale również firmach.  Serwis sprzętów AGD MANTA zajmie się uszkodzonym urządzeniem, nawet jeśli usterka wydaje się bardzo poważna.

 

Serwis sprzętów AGD MANTA – oferta dla firm i klientów indywidualnych

Jesteśmy firmą, która od wielu lat naprawia sprzęty AGD wielu marek, w tym także MANTA. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, wykwalifikowaną kadrę i wieloletnie doświadczenie co pozwala na szybką oraz rzetelną naprawę urządzeń, dbając o Państwa zadowolenie.

 

Zajmujemy się naprawą:

  • Lodówek MANTA
  • Zmywarek MANTA
  • Kuchnie MANTA

Serwis sprzętów AGD MANTA odbierze z firmy uszkodzony sprzęt, a po naprawie dostarczy go pod same drzwi. Diagnostyka sprzętu przebiega niezwykle szybko, często jest możliwa na miejscu. Korzystamy z części zamiennych i podzespołów najwyższej jakości, dzięki czemu dajemy Państwu pewność, że naprawa przyniesie oczekiwany skutek.

 

TELEWIZORY MANTA

Telewizory MANTA charakteryzują się dobrą jakością obrazu przy bardzo niskiej cenie, dlatego są tak chętnie kupowane przez Klientów. Pomimo zalet, urządzenie może ulec usterce. Serwis Telewizorów MANTA zajmie się uszkodzonym sprzętem, nawet jeśli usterka wydaje się bardzo poważna.

Serwis telewizorów marki MANTA – oferta dla firm i klientów indywidualnych

Jesteśmy firmą, która od wielu lat naprawia telewizory wielu marek, w tym także MANTA. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, wykwalifikowaną kadrę i wieloletnie doświadczenie co pozwala na szybką oraz rzetelną naprawę urządzeń, dbając o Państwa zadowolenie.

Zajmujemy się naprawą:

– złączy HDMI i USB oraz uszkodzonymi gniazdami zasilania
– matryc
– restartujących się lub nie załączających się telewizorów

 

Serwis telewizorów MANTA odbierze z firmy uszkodzony sprzęt, a po naprawie dostarczy go pod same drzwi. Diagnostyka sprzętu przebiega niezwykle szybko, często jest możliwa na miejscu. Korzystamy z części zamiennych i podzespołów najwyższej jakości, dzięki czemu dajemy Państwu pewność, że naprawa przyniesie oczekiwany skutek.

Serwisowane marki

Zapraszamy do kontaktu, przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę: