Qilive

Skontaktuj się z nami

+48 61 853 44 44

Email: infolinia@quadra-net.com

Godziny pracy: Pn-Pt od 9.00 do 17.00

QILIVE

QILIVE to marka sieci handlowej Auchan, ich urządzenia są wykorzystywane nie tylko w domostwach ale również firmach.  Serwis sprzętów QILIVE zajmie się uszkodzonym urządzeniem, nawet jeśli usterka wydaje się bardzo poważna.

 

TELEWIZORY QILIVE – oferta dla firm i klientów indywidualnych

TELEWIZORY QILIVE są sprzedawane w sieci handlowej Auchan, pomimo dobrej jakości jak każde urządzenie może ulec usterce. Serwis Telewizorów QILIVE zajmie się uszkodzonym sprzętem, nawet jeśli usterka wydaje się bardzo poważna.

Serwis telewizorów marki QILIVE

Jesteśmy firmą, która od wielu lat naprawia telewizory wielu marek, w tym także QILIVE. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, wykwalifikowaną kadrę i wieloletnie doświadczenie co pozwala na szybką oraz rzetelną naprawę urządzeń, dbając o Państwa zadowolenie.

Zajmujemy się naprawą:

– złączy HDMI i USB oraz uszkodzonymi gniazdami zasilania
– matryc
– restartujących się lub nie załączających się telewizorów

 

Serwis telewizorów QILIVE odbierze z firmy uszkodzony sprzęt, a po naprawie dostarczy go pod same drzwi. Diagnostyka sprzętu przebiega niezwykle szybko, często jest możliwa na miejscu. Korzystamy z części zamiennych i podzespołów najwyższej jakości, dzięki czemu dajemy Państwu pewność, że naprawa przyniesie oczekiwany skutek.

Serwisowane marki

Zapraszamy do kontaktu, przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę: