Skymaster

Skontaktuj się z nami

+48 61 853 44 44

Email: infolinia@quadra-net.com

Godziny pracy: Pn-Pt od 9.00 do 17.00

TELEWIZORY SKYMASTER

Telewizory Skymaster to urządzenia wysokiej jakości z nowoczesnym designem. Serwis Telewizorów Skymaster zajmie się uszkodzonym sprzętem, nawet jeśli usterka wydaje się bardzo poważna.

 

Serwis telewizorów marki Skymaster – oferta dla firm i klientów indywidualnych

Jesteśmy firmą, która od wielu lat naprawia telewizory wielu marek, w tym także Skymaster. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, wykwalifikowaną kadrę i wieloletnie doświadczenie co pozwala na szybką oraz rzetelną naprawę urządzeń, dbając o Państwa zadowolenie.

Zajmujemy się naprawą:
– złączy HDMI i USB oraz uszkodzonymi gniazdami zasilania
– matryc
– restartujących się lub nie załączających się telewizorów

Serwis telewizorów Skymaster odbierze z firmy uszkodzony sprzęt, a po naprawie dostarczy go pod same drzwi. Diagnostyka sprzętu przebiega niezwykle szybko, często jest możliwa na miejscu. Korzystamy z części zamiennych i podzespołów najwyższej jakości, dzięki czemu dajemy Państwu pewność, że naprawa przyniesie oczekiwany skutek.

 

 

HULAJNOGI SKYMASTER

Skymaster to firma specjalizujące się w produkcji deskorolek elektrycznych i huajnóg. Sprzęty marki Skymaster użytkowane są w codziennym funkcjonowaniu, z uwagi na dobrą jakość są cenione przez użytkowników.  Jednak jak każde urządzenie, mogą ulec usterce. Serwis sprzętów Remington zajmie się uszkodzonym urządzeniem, nawet jeśli usterka wydaje się bardzo poważna.

 

Serwis sprzętów Skymaster – oferta dla firm i klientów indywidualnych

Jesteśmy firmą, która od wielu lat naprawia sprzęty wielu marek, w tym także Skymaster. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, wykwalifikowaną kadrę i wieloletnie doświadczenie co pozwala na szybką oraz rzetelną naprawę urządzeń, dbając o Państwa zadowolenie.

Zajmujemy się naprawą:
– deskorolek
– hulajnóg

Diagnostyka sprzętu przebiega niezwykle szybko, często jest możliwa na miejscu. Korzystamy z części zamiennych i podzespołów najwyższej jakości, dzięki czemu dajemy Państwu pewność, że naprawa przyniesie oczekiwany skutek.

Serwisowane marki

Zapraszamy do kontaktu, przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę: