Aktualności

ZMIANA ADRESU

Informujmy, iż decyzją Urzędu Miasta ul. Dziadoszańska 10 została podzielona na kilka ulic z różnymi numerami. Dotychczasowy adres zmienił się. Nasz nowy adres to: QUADRA-NET Sp. z o.o. ul. Jana Czochralskiego 8; 61-248 Poznań

QUADRA-NET wyróżniona GAZELĄ BIZNESU

W dniu 11 lutego 2015 roku na gali Gazel Biznesu w Poznaniu nasza firma została wyróżniona dyplomem potwierdzającym przynależność do elitarnego grona najdynamiczniej rozwijających się firm. Ranking prowadzony jest przez tygodnik Puls Biznesu.

Umowa z OVERMAX

Dnia 12 lutego 2014 r. Sieć Serwisowa QUADRA-NET podpisała umowę na świadczenie usług serwisowych z firmą OVERMAX

Oferta dla firm

Szanowni Państwo

 

Oferta QUADRA-NET adresowana jest do wszystkich podmiotów gospodarczych prowadzących swoje interesy na terenie Polski, działających w branży elektroniki konsumpcyjnej i obszarach pokrewnych, zainteresowanych obsługą zewnętrznej sieci serwisowej. Proponujemy otwartą formułę współpracy począwszy od realizacji wybranych elementów z naszej oferty na pełnej obsłudze kończąc. Podejmiemy się również realizacji zadań które nie są jeszcze przedmiotem naszej oferty a są zbliżone do profilu naszego działania.

 

Proponujemy:

 1. Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne
 2. Naprawy centralne wybranych produktów
 3. Dystrybucja części zamiennych
 4. Raportowania napraw w systemie QLS
 5. Rozliczenia finansowe
 6. Szkolenia techniczne 
 7. Wsparcie techniczne 
 8. System logistyczny związany z procesem obsługi klientów i napraw.
 9.  Usługi magazynowe
 

Zainteresowane firmy prosimy o kontakt e-mail: biuro@quadra-net.com

tel.:  61 853 44 44

fax:  61 853 44 09

Zarząd
QUADRA-NET Sp. z o. o.

 


Szczegółowy opis punktów oferty:

 • Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne

Poprzez serwisy wchodzące w skład sieci prowadzimy obsługę i naprawę produktów reklamowanych przez klientów końcowych i dealerów zgodnie z procedurą nakreśloną przez kontrahenta.

 • Naprawy centralne wybranych produktów

Ze względu na wysoce zaangażowaną technologie i skomplikowany proces naprawy pewne produkty wskazane przez kontrahenta mogą być naprawiane centralnie. Wykorzystując serwisy lokalne oraz system logistyczny QUADRA-NET produkty te po przyjęciu reklamacji od klienta przekazywane są do serwisu centralnego QUADRA-NET lub innego wskazanego przez kontrahenta partnera serwisowego.

 • Dystrybucja części zamiennych

Jeżeli przewiduje to umowa z kontrahentem QUADRA-NET może prowadzić system zamawiania i dystrybucji części zamiennych, produktów na wymianę lub innych wymaganych elementów niezbędnych w procesie naprawy. Dystrybucja może odbywać się z magazynów lokalnych, centralnych magazynów części kontrahenta lub jego dostawcy. Zapewniamy pełną obsługę sprzedaży z importem włącznie.

 •  Raportowania napraw w systemie QUADRA LOGISTYK  (QLS)

System na którym opiera się obsługa procesów serwisowych jest opracowaniem autorskim, powstałym przy udziale dotacji Unii Europejskiej - program operacyjny 8.2.   Elementy funkcjonalne systemu pozwalają na rejestrowanie danych, automatyczne generowanie dokumentów, komunikacje między stronami, raportowanie i rozliczanie wykonanych usług.  Rozwiązanie takie ujednolica standardy i procedury po stronie serwisów. Ogranicza czas pracy pracowników przy generowaniu dokumentów do minimum. Pozwala wykorzystać zaoszczędzony czas na efektywną obsługę klientów i prowadzenie napraw. Jednocześnie QLS pozwala obserwować użytkownikom zewnętrznym (przedstawiciel kontrahenta, pracownicy call center, inne upoważnione osoby) proces naprawy na każdym etapie jej realizacji.

 • Rozliczenia finansowe

QUADRA-NET prowadzi rozliczenia finansowe między kontrahentem a serwisami z sieci wynikające z uznanych kosztów obsługi.

 • Szkolenia techniczne

Organizujemy szkolenia techniczne dla serwisów należących do sieci. Prowadzą je pracownicy QUADRA-NET na podstawie dostarczonych materiałów lub bezpośrednio pracownicy kontrahenta.

 • Wsparcie techniczne

Udzielamy wsparcia technicznego serwisom prowadzącym naprawy poprzez różne formy przekazywania lub wymiany informacji.

 • System logistyczny

Sieć posiada własny system logistyczny związany z procesem obsługi klientów i napraw oparty na środkach transportu będących w posiadaniu serwisów

 •  Usługi magazynowe
Na życzenie kontrahenta prowadzimy magazyny części zamiennych, produktów nowych i po wymianach