Aktualności

ZMIANA ADRESU

Informujmy, iż decyzją Urzędu Miasta ul. Dziadoszańska 10 została podzielona na kilka ulic z różnymi numerami. Dotychczasowy adres zmienił się. Nasz nowy adres to: QUADRA-NET Sp. z o.o. ul. Jana Czochralskiego 8; 61-248 Poznań

QUADRA-NET wyróżniona GAZELĄ BIZNESU

W dniu 11 lutego 2015 roku na gali Gazel Biznesu w Poznaniu nasza firma została wyróżniona dyplomem potwierdzającym przynależność do elitarnego grona najdynamiczniej rozwijających się firm. Ranking prowadzony jest przez tygodnik Puls Biznesu.

Umowa z OVERMAX

Dnia 12 lutego 2014 r. Sieć Serwisowa QUADRA-NET podpisała umowę na świadczenie usług serwisowych z firmą OVERMAX

Oferta dla serwisów

QUADRA-NET Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się siecią serwisową na terenie Europy. Obecnie współpracujemy z następującymi firmami ubezpieczeniowymi i brokerami: Media-Saturn Gwarancja Plus, SPB, Warta S.A., Warranty Group oraz AIG, dodatkowo trwają negocjacje z kolejnymi partnerami. Przedmiotem każdego z tych projektów jest dostarczenie Klientom dodatkowej, ponadstandardowej obsługi serwisowej polegającej na szybkiej interwencji i naprawie sprzętu, który objęty jest gwarancją w miejscu wskazanym przez Klienta oraz jeżeli naprawa na miejscu jest niemożliwa pozostawienie produktu zastępczego.

QUADRA-NET dostarcza również usług serwisowych w zakresie gwarancji producenckiej.

QUADRA-NET zaprasza do współpracy wszystkie serwisy RTV I AGD, które są w stanie podejmować zlecenia w promieniu 40-50km od swojej siedziby, dotrzymywać narzuconych odgórnie terminów obsługi oraz zapewnić wysoką jakość usług. Warunkiem przystąpienia do współpracy jest podpisanie umowy, na podstawie której świadczone będą usługi serwisowe. QUADRA-NET zastrzega sobie prawo do wyboru ofert serwisów i kształtowania polityki serwisowej w zakresie jakości, ilości i lokalizacji serwisów w regionach.

 

Aby przystąpić do współpracy należy spełniać następujące warunki:

    A) Opisać posiadane autoryzacje oraz przedstawić możliwości obsługi innych marek

    B) Posiadać odpowiednią liczbę pracowników do realizacji napraw i obsługi

    C) Posiadać środki transportu niezbędne do szybkiego realizowania obsługi

    D) Wyposażenie IT, dostęp do Internetu i środki łączności umożliwiające szybką komunikacje

 

Serwis po podpisaniu Umowy otrzyma status Partnera Serwisowego QUADRA-NET, będzie uczestniczył w realizacji wyżej wymienionych projektów. Oprócz tego z naszej strony możemy zaoferować pełne wsparcie dotyczące użytkowania autorskiego systemu Quadra Logistic, objaśnień procedur, procesowania zleceń oraz szeroko pojętej pomocy z zakresu obsługi serwisowej.

 

Oferty współpracy należy składać w formie elektronicznej na adres e-mail:

m.ksiazek@quadra-net.com tel. 61 222 79 54