Aktualności

ZMIANA ADRESU

Informujmy, iż decyzją Urzędu Miasta ul. Dziadoszańska 10 została podzielona na kilka ulic z różnymi numerami. Dotychczasowy adres zmienił się. Nasz nowy adres to: QUADRA-NET Sp. z o.o. ul. Jana Czochralskiego 8; 61-248 Poznań

QUADRA-NET wyróżniona GAZELĄ BIZNESU

W dniu 11 lutego 2015 roku na gali Gazel Biznesu w Poznaniu nasza firma została wyróżniona dyplomem potwierdzającym przynależność do elitarnego grona najdynamiczniej rozwijających się firm. Ranking prowadzony jest przez tygodnik Puls Biznesu.

Umowa z OVERMAX

Dnia 12 lutego 2014 r. Sieć Serwisowa QUADRA-NET podpisała umowę na świadczenie usług serwisowych z firmą OVERMAX

Umowa z AGITO.PL

Dnia 5 lipca 2012 Sieć Serwisowa QUADRA-NET podpisała umowę na świadczenie usługi prowadzenia punktu odbioru osobistego dla najwiekszego sklepu internetowego AGITO.PL

 

Sklep internetowy Agito.pl powstał w sierpniu 2002 r. Celem było stworzenie dużego sklepu internetowego z elektroniką użytkową, który mógłby skutecznie konkurować z tradycyjnymi, stacjonarnymi hipermarketami.

 

W ciągu dziesięciu lat istnienia, z dwuosobowej firmy oferującej podzespoły komputerowe i sprzęt fotograficzny, stał się liderem wśród sklepów internetowych z elektroniką użytkową i wypracował sobie mocną pozycję na rynku.

Według raportu "E-commerce 2009" autorstwa Internet Standard AGITO.PL jest  największym sklepem internetowym w Polsce.