Aktualności

ZMIANA ADRESU

Informujmy, iż decyzją Urzędu Miasta ul. Dziadoszańska 10 została podzielona na kilka ulic z różnymi numerami. Dotychczasowy adres zmienił się. Nasz nowy adres to: QUADRA-NET Sp. z o.o. ul. Jana Czochralskiego 8; 61-248 Poznań

QUADRA-NET wyróżniona GAZELĄ BIZNESU

W dniu 11 lutego 2015 roku na gali Gazel Biznesu w Poznaniu nasza firma została wyróżniona dyplomem potwierdzającym przynależność do elitarnego grona najdynamiczniej rozwijających się firm. Ranking prowadzony jest przez tygodnik Puls Biznesu.

Umowa z OVERMAX

Dnia 12 lutego 2014 r. Sieć Serwisowa QUADRA-NET podpisała umowę na świadczenie usług serwisowych z firmą OVERMAX

Współpraca z ENAN

Sieć Serwisowa QUADRA-NET podpisała umowę na świadczenie usług montażu i instalacji uchwytów do LCD dla firmy ENAN.

 

Firma Enan obecna jest na polskim rynku od ponad 20 lat. W swych początkach była firmą produkcyjną dostarczającą kable do największych polskich zakładów radiowo-telewizyjnych. Z biegiem lat, dostosowując się do rynku i zmieniających się realiów gospodarczych, rozwinęła swą działalność handlową i obecnie jest jednym z najszybciej rozwijających się dystrybutorów w branży IT, o czym najlepiej świadczy zajmowanie wysokich miejsc w rankingu wydawnictwa Pulsu Biznesu "Gazele Biznesu".

 

Obsługa największych w Polsce sieci handlowych pozwala firmie Enan na szybkie rozpoznanie potrzeb dzisiejszego konsumenta i promowanie nowoczesnych technologicznie produktów i rozwiązań.

 

Dziękujemy kolejnemu kontrahentowi za zaufanie.