Dla serwisu

Poszukujemy Partnerów Serwisowych na terenie całej Polski

Prowadzisz serwis AGD, RTV, GSM, IT, OZE lub innych produktów elektronicznych? Zastanawiasz się nad rozpoczęciem własnego biznesu w branży serwisowej? Zależy Ci na stabilnej, partnerskiej współpracy?  

Skorzystaj z naszej oferty!

Zapraszamy do współpracy autoryzowane i nieautoryzowane serwisy, również te, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą.

Dlaczego warto?

 1. Jesteśmy liderem usług serwisowych. Naszym Klientom zapewniamy nie tylko wysoką jakość obsługi, ale również kompleksowe rozwiązania, dzięki czemu tak wielu nam zaufało.
 2. Dostarczamy naszym partnerom serwisowym wiele z ponad 25.000 zleceń wykonywanych miesięcznie.
 3. Organizujemy szkolenia techniczne oraz zapewniamy wsparcie w obsłudze Klienta. 
 4. Udostępniamy autorski system raportowy, który nie tylko służy do przekazywania informacji, ale również rozliczeń i komunikacji z Klientem. 
 5. Zapewniamy dostęp lub dostarczamy części zamienne oraz pomoc techniczną.
 6. Gwarantujemy przejrzysty system rozliczeń finansowych – na koniec miesiąca wystawisz jedną fakturę za wszystkie zrealizowane usługi, nie zależnie od tego w jak szerokim zakresie współpracujemy.
 7. Dotrzymujemy terminu płatności, bo wiemy jak ważna jest płynność finansowa naszych Partnerów Serwisowych.
 8. Dzięki nam masz dostęp do tańszych usług kurierskich, ubezpieczeń i innych usług dedykowanych dla naszej grupy serwisów.
 9. Naszą najważniejszą zasadą jest partnerstwo i wzajemny szacunek.

Czego oczekujemy od naszych Partnerów Serwisowych:

 1. Doświadczenia – kluczowa jest techniczna znajomość naprawianych urządzeń, ale również profesjonalna obsługa Klienta
 2. Wiedza i rozwój – oczekujemy, że będziesz chciał się z nami rozwijać, będziesz brał udział w organizowanych szkoleniach i będziesz podchodził elastycznie do naszych nowych projektów
 3. Odpowiedzialność – oczekujemy, iż profesjonalnie podejdziesz do wykonywanych usług, będziesz je wykonywał z najwyższa starannością, zgodnie z obowiązującymi w danym projekcie zasadami.

Nasza firma

 • Warunki współpracy

  Jak przystąpić do Sieci Serwisowej QUADRA-NET

  • 1

   Zgłoś zainteresowanie współpracą na adres e-mail: infolinia@quadra-net.com. Załącz informację o zakresie współpracy, branży jaką obsługujesz, obsługiwanym terenie i ewentualnych autoryzacjach.

  • 2

   Poznaj warunki współpracy.

  • 3

   Podpisz umowę partnerską.

  • 4

   Zacznij rozwijać się razem z nami!

Zapraszamy do kontaktu