Sony

Skontaktuj się z nami

+48 61 853 44 44

Email: infolinia@quadra-net.com

Godziny pracy: Pn-Pt od 9.00 do 17.00

TELEWIZORY SONY

Sony to jeden z największych producentów elektroniki użytkowej. Telewizory Sony używane są nie tylko w domostwach ale również w firmach. Serwis Telewizorów Sony zajmie się uszkodzonym sprzętem, nawet jeśli usterka wydaje się bardzo poważna.

Serwis telewizorów marki Sony – oferta dla firm i klientów indywidualnych

Jesteśmy firmą, która od wielu lat naprawia telewizory wielu marek, w tym także Sony. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, wykwalifikowaną kadrę i wieloletnie doświadczenie co pozwala na szybką oraz rzetelną naprawę urządzeń, dbając o Państwa zadowolenie.

Zajmujemy się naprawą:

– złączy HDMI i USB oraz uszkodzonymi gniazdami zasilania

– matryc

– restartujących się lub nie załączających się telewizorów

Serwis telewizorów Sony odbierze z firmy uszkodzony sprzęt, a po naprawie dostarczy go pod same drzwi. Diagnostyka sprzętu przebiega niezwykle szybko, często jest możliwa na miejscu. Korzystamy z części zamiennych i podzespołów najwyższej jakości, dzięki czemu dajemy Państwu pewność, że naprawa przyniesie oczekiwany skutek.

 

 

SPRZĘT AUDIO SONY

Sony to jeden z największych producentów elektroniki użytkowej.. Jest to marka charakteryzująca się w produkcji profesjonalnych urządzeń wykorzystywanych nie tylko w firmach ale i w domostwach. Serwis Sony zajmie się uszkodzonym sprzętem, nawet jeśli usterka wydaje się bardzo poważna.

Serwis urządzeń audio Sony

Jesteśmy firmą, która od wielu lat naprawia urządzenia wielu marek, w tym także Sony. Posiadamy specjalistyczny sprzęt, wykwalifikowaną kadrę i wieloletnie doświadczenie co pozwala na szybką oraz rzetelną naprawę urządzeń, dbając o Państwa zadowolenie.

Zajmujemy się naprawą między innymi:

– głośników

-kin domowych

– słuchawek

– odtwarzaczy DVD/ MP3 i innych

Diagnostyka sprzętu przebiega niezwykle szybko, często jest możliwa na miejscu. Korzystamy z części zamiennych i podzespołów najwyższej jakości, dzięki czemu dajemy Państwu pewność, że naprawa przyniesie oczekiwany skutek.

 

 

TELEFONY SONY

Telefon Sony charakteryzują się eleganckim designem i bardzo dużą wytrzymałością. Niestety, jak każdy inny sprzęt może ulec uszkodzeniu nie tylko systemowym ale i mechanicznym. Serwis telefonów Sony, wykona szybko i fachowo ekspertyzę oraz naprawę sprzętu, tak aby mogli Państwo wrócić do pracy na swoim urządzeniu jak najszybciej.

Serwis telefonów  Sony

Jesteśmy firmą, która serwis telefonów przeprowadza z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, co jest bardzo istotne w naprawie sprzętów wykorzystywanych w pracy. Podczas naprawy szukamy najlepszych rozwiązań aby byli Państwo zadowoleni ze współpracy z naszym serwisem.

Czym się zajmujemy?

  • Czyszczeniem po zalaniu
  • Instalacją oprogramowania
  • Wymianą obudowy
  • Wymianą wyświetlacza LCD
  • Wymianą złącza Lighting
  • Wymianą złącza USB
  • Wymianą mikrofonu
  • Wymianą głośnika

Jesteśmy firmą, która serwis telefonów przeprowadza z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa, co jest bardzo istotne w naprawie sprzętów wykorzystywanych w pracy. Wiemy jak trudna jest każda chwila w biurze bez telefonu, dlatego diagnostykę wykonujemy niezrównanie szybko.

Serwisowane marki

Zapraszamy do kontaktu, przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę: